چهارشنبه, 12 اسفند 1394 14:43

پاسخ به سوالات رایج

من اولین بار است که می خواهم در دوره نوروفیدبک شرکت کنم آیا می توانم به جای دوره عمومی در دوره پیشرفته شرکت نمایم؟

خیر. روند دوره های آموزشی بدین صورت است که فرد ابتدا باید در دوره عمومی شرکت نماید سپس می تواند در دوره های تخصصی یا پیشرفته شرکت کند.

من فارغ التحصیل رشته ای غیر از روانشناسی و روانپزشکی هستم، آیا می توانم در دور های شما شرکت کنم؟

داوطلبین شرکت در دوره ها، می بایست تحصیلات خود را در یکی از رشته های روانشناسی، روانپزشکی، نورولوژی، پزشکی، کاردرمانگری، پرستاری و یا دیگر رشته های مرتبط با حوزه سلامت گذرانده باشند.

آیا دوره ها دارای تخفیف دانشجویی هستند؟

هر یک از دوره های نوروفیدبک و بیوفیدبک عمومی، تخصصی و QEEG برای دانشجویان دارای 10 درصد تخفیف می باشد. در صورت استفاده از تخفیف دانشجویی، ارائه اصل گواهی اشتغال به تحصیل یا کپی کارت دانشجویی در شروع دوره الزامیست.

من دوره نوروفیدبک را در موسسه دیگری شرکت کرده ام آیا می توانم در دوره پیشرفته مرکز پارند شرکت کنم؟

در صورتی که دوره عمومی در موسسه دیگری به جز پارند گذرانده شده باشد، برای شرکت در دوره پیشرفته و یا تخصصی شرکت در آزمون تعیین سطح الزامیست. این آزمون یک هفته پیش از آغاز دوره ها برگزار می گردد.

من در یکی از دوره های مرکز پارند ثبت نام کرده ام اما می خواهم انصراف دهم، روند انصراف به چه شکلی است؟

درصورت انصراف از شرکت در دوره های آموزشی پس از پرداخت وجه، چنانچه داوطلبین یک هفته پیش از آغاز دوره انصراف خود را به واحد آموزش اعلام نمایند پس از کسر 10% از مبلغ مابقی عودت داده می شود. در صورتی که 24 ساعت قبل از شروع دوره اعلام انصراف نمایند، پس از کسر 50% از مبلغ مابقی عودت داده می شود، در غیر این صورت وجه واریز شده مسترد نخواهد گردید.

آموزش دوره هایی که توسط مدرس خارجی تدریس می گردد به زبان فارسی است یا انگلیسی؟

دوره های مرکز پارند که با همکاری مدرس خارجی صورت می گیرد به زبان انگلیسی است اما مدرسان فارسی زبان پارند نیز در دوره حضور داشته و خلاصه مطالب ذکر شده را به زبان فارسی ارائه خواهند داد.

من می خواهم از شهرستان در دوره های پارند شرکت کنم آیا امکاناتی برای اقامت در نظر گرفته شده است؟

خیر. فراهم کردن محل اقامت در طول برگزاری دوره ها بر عهده داوطلبین می باشد.

تعداد روزهای کارگاه و هزینه هریک از کارگاهها چقدر است؟

اطلاع از تعداد روزها و هزینه هریک از کارگاهها از طریق سایت www.paarandlc.ir و یا تماس با واحد آموزش پارند به شماره تلفن 88776400 داخلی 1 قابل دریافت است. همچنین این اطلاعات در بخش «قوانین و مقررات» آمده است.

آیا امکان پرداخت هزینه دوره به صورت قسطی وجود دارد؟

برای دوره های کوتاه مدت چنین امکانی وجود ندارد اما هزینه دوره های جامع تربیت درمانگر به صورت قسطی قابل پرداخت است.

آیا پس از دریافت مدرک پایان دوره، می شود مشغول به کار شد؟

دور های آموزش داده شده در مرکز پارند مانند سایر دوره های آموزشی دیگر است. هر فردی متناسب با توانمندیهای خود و داشتن سایر شرایط (از قبیل مجوز از سازمان نظام روانشناسی، بهزیستی یا نظام پزشکی) می تواند از آموزشهای داده شده استفاده نماید.

آموزشهای مرکز پارند براساس چه سخت افزارها و نرم افزارهایی صورت می گیرد؟

دوره هـای نوروفیدبک و بیوفیدبک با سخت افــزار Vilistus ونـرم افـزار Biosees ارائه میــگردد. دوره QEEG با سخت افــزار Medicom و نرم افزار Encephalan و Neuroguide برگزار می شود. دوره ERP با سخت افــزار Medicom و نرم افــزارهای Enphalan و ERPLab بـرگزار میــگردد.

چگونه می توانم از سرفصلهای دوره های مختلف اطلاع پیدا کنم؟

می توانید سرفصلهای دوره های مختلف را در وبسایت مرکز به نشانی www.paarandlc.ir مشاهده کنید. همچنین اگر بر روی گوشی یا PC خود از نرم افزار تلگرام استفاده می کنید، می توانید در هر لحظه از شبانه روز از طریق تماس با ربات پارند (paarandbot) از تاریخ برگزاری دوره ها و سرفصلهای آن آگاه شوید. با کلیک بر لینک زیر، ربات پارند به فهرست کانتکتهای شما اضافه شده و کافی است /help را برای آن ارسال نمایید. https://telegram.me/PaarandBot

آیا پس از پایان دوره آموزشی، امکان کارورزی وجود دارد؟

بله. می توانید شرایط کارورزی را از طریق سایت مرکز و یا تماس با واحد آموزش جویا شوید. شرکت در دوره پیشرفته نوروفیدبک نیازمند گذراندن دوره کارورزی است.

آیا قبل از شروع دوره ها باید مطالعه خاصی داشته باشم؟

بهتر است قبل از حضور در دوره ها، منابع مطالعاتی ارائه شده توسط مرکز پارند را مطالعه کنید. پس از ثبت نام مطالب از طریق ایمیل به شما فرستاده می شود. همچنین می توانید از طریق وبسایت مرکز و یا ربات پارند در تلگرام به این منابع دسترسی پیدا کنید.
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 اسفند 1394 15:08

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرکز پارند

پارند به عنوان اولین مرکز تخصصی توانمندسازی انسان، فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است. زمینه اصلی فعالیت های این مرکز، نوروساینس و کاربردهای تخصصی و عام آن به ویژه با محوریت توانمندسازی انسان می باشد. پارند با تکیه بر متخصصان با تجربه و با تخصص های گوناگون روانشناسی، مهندسی پزشکی و نوروساینس، سعی دارد در تولید و بکارگیری دانش، خدمات و فناوریهای مبتنی بر نوروساینس پیشگام بوده و خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بهینه در اختیار گروه‍های سنی و علمی مختلف قرار دهد.

تماس باما

  • واحد آموزش: تهران، جردن(بلوار آفریقا)، نبش خیابان ناصری، پلاک 2، طبقه چهارم
  • تلفن: 88776400
  • واحد درمان و نوروسایکوتراپی:تهران، سهرودی شمالی ، خیابان خرمشهر ، پلاک 34 ، طبقه اول
  • تلفن: 88524024
  • ایمیل:info@paarand.org
  • Hotline: 647-507-1376
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…