چهارشنبه, 12 اسفند 1394 14:03

شرایط و مقررات دوره های آموزشی مرکز پارند

ثبت نام در دوره ها از طریق سایت مرکز پارند (learn.paarand.org) و به صورت آنلاین و یا تماس با واحد آموزش مرکز به شماره تلفن 88776400 داخلی 1 امکان پذیر است.

در صورت استفاده از تخفیف دانشجویی، ارائه اصل گواهی اشتغال به تحصیل و یا کپی کارت دانشجویی معتبر، در شروع دوره الزامیست.

دوره عمومی (مقدماتی) نوروفیدبک پیش نیاز هر یک از دوره های پیشرفته و تخصصی محسوب می گردد. گذراندن دوره QEEG پیشنیاز دوره ERP است (نورولوژیست ها و همچنین سایر افراد در صورت ارائه مدرکی دال بر کار کردن با EEG، از این بند مستثنا می باشند).

شرکت در دوره پردازش سیگنال (EEGLab و ERPLab) نیازمند آشنایی فرد با EEG و ERP است. در صورتی که دوره عمومی در موسسه دیگری به جز پارند گذرانده شده باشد، برای شرکت در دوره پیشرفته و یا تخصصی شرکت در آزمون تعیین سطح الزامیست. این آزمون یک هفته پیش از آغاز دوره ها برگزار می گردد

داوطلبین می بایست تحصیلات خود را در یکی از رشته های روانشناسی، روانپزشکی، نورولوژی، پزشکی، کاردرمانگری، پرستاری و یا دیگر رشته های مرتبط با حوزه سلامت گذرانده باشند (ثبت نام دانشجویان بلامانع است).

ارائه کپی مدرک تحصیلی برای اخذ مدرک دوره الزامی است.

ساعت شروع و اتمام دوره ها، همه روزه 8 صبح الی 4 بعد از ظهر می باشد

انصراف خود را به واحد آموزش اعلام نمایند، پس از کسر 10% از مبلغ مابقی عودت داده می شود. در صورتی که 24 ساعت قبل از شروع دوره اعلام انصراف نمایند، پس از کسر 50% از مبلغ مابقی عودت داده می شود، در غیر این صورت وجه واریز شده مسترد نخواهد گردید.

حداکثر میزان مجاز غیبت در دوره های آموزشی برای دوره های 3 روزه 5 ساعت و برای دوره های 2 روزه 3 ساعت می باشد.

تهیه رایانه های شخصی (لپ تاپ) از شرایط شرکت در دوره و بر عهده هر یک از شرکت کنندگان است.

توجه

دوره هـای نوروفیدبک و بیوفیدبک با سخت افــزار شــرکت Vilistus و نـرم افـزار Biosees بـرگزار میــگردد. دوره QEEG با سخت افــزار Medicom ونرم افزار Encephalan و Neuroguide برگزار میگردد.
آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 خرداد 1396 12:27

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرکز پارند

پارند به عنوان اولین مرکز تخصصی توانمندسازی انسان، فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است. زمینه اصلی فعالیت های این مرکز، نوروساینس و کاربردهای تخصصی و عام آن به ویژه با محوریت توانمندسازی انسان می باشد. پارند با تکیه بر متخصصان با تجربه و با تخصص های گوناگون روانشناسی، مهندسی پزشکی و نوروساینس، سعی دارد در تولید و بکارگیری دانش، خدمات و فناوریهای مبتنی بر نوروساینس پیشگام بوده و خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بهینه در اختیار گروه‍های سنی و علمی مختلف قرار دهد.

تماس باما

  • واحد آموزش: تهران، جردن(بلوار آفریقا)، نبش خیابان ناصری، پلاک 2، طبقه چهارم
  • تلفن: 88776400
  • واحد درمان و نوروسایکوتراپی:تهران، سهرودی شمالی ، خیابان خرمشهر ، پلاک 34 ، طبقه اول
  • تلفن: 88524024
  • ایمیل:info@paarand.org
  • Hotline: 647-507-1376
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…