آموزش ثبت نام در سایت

برای ثبت نام در سایت مرکز پارند مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 1. در صفحه اصلی پارند روی منوی آموزش کلیک کنید یا در قسمت آدرس مرورگر خود آدرس http://learn.paarand.org را وارد کنید.
 2. در قسمت بالا سمت چپ سایت مطابق شکل روی گزینه ی ورود کلیک کنید.
 3. در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده اید اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید ، در غیر این صورت روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید.

**توجه: همچنین اگر نام کاربری یا کلمه ی عبور خود را فراموش کرده باشید مطابق شکل میتوانید در صفحه باز شده روی گزینه ی بازیابی رمز عبور یا بازیابی نام کاربری کلیک کنید.

 

 1. در صفحه ی باز شده اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید.
 2. پس از پرکردن اطلاعات روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد قبول باشد با پیام زیر مواجه خواهید شد.
 3. جهت فعالسازی حساب کاربری ، وارد ایمیل خود شوید و روی لینک فعالسازی کلیک کنید ، در صورتی که در اینباکس شما پیامی از طرف مرکز تخصصی پارند مشاهده نکردید ، وارد بخش اسپم (Spam) شوید.

**توجه: پنل کاربری شما در پارند علاوه بر اطلاعات حریم خصوصی شما ، شامل کوپن های تخفیفی است که مرکز برای شما در نظر گرفته پس در حفظ و نگهداری آن "اطلاعات ورود به سایت خود" کوشا باشید.

مسئولیت هرگونه سواستفاده از کوپن های تخفیف پارند به عهده کاربر میباشد.

مرکز پارند

پارند به عنوان اولین مرکز تخصصی توانمندسازی انسان، فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است. زمینه اصلی فعالیت های این مرکز، نوروساینس و کاربردهای تخصصی و عام آن به ویژه با محوریت توانمندسازی انسان می باشد. پارند با تکیه بر متخصصان با تجربه و با تخصص های گوناگون روانشناسی، مهندسی پزشکی و نوروساینس، سعی دارد در تولید و بکارگیری دانش، خدمات و فناوریهای مبتنی بر نوروساینس پیشگام بوده و خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بهینه در اختیار گروه‍های سنی و علمی مختلف قرار دهد.

تماس باما

 • واحد آموزش: تهران، جردن(بلوار آفریقا)، نبش خیابان ناصری، پلاک 2، طبقه چهارم
 • تلفن: 88776400
 • واحد درمان و نوروسایکوتراپی:تهران، سهرودی شمالی ، خیابان خرمشهر ، پلاک 34 ، طبقه اول
 • تلفن: 88524024
 • ایمیل:info@paarand.org
 • Hotline: 647-507-1376
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…